Stokta
SANREX
FRS400EA200 - DIODE FRED MODULE 400A 2000V SANREX
₺9,834.84
Vergisiz Fiyat: ₺8,195.70
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Modül Diyotlar |
| Üretici Firma | SANREX |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | High Power |
| Montaj Tipi | Chassis |
| Kılıf / Kasa | 62x108Case1 |
| İletim Akımı (If) | 400 A |
| Akım Sıcaklığı (IC) | 150 °C |
| Voltaj - Tepe Ters (Maks) | 2000 V |
| Ters Akım (25°C) | 100 mA |
| Konfigürasyon | Single |
| Ters Toparlanma Süresi (Trr) | 700 ns |
| Jonksiyon Sıcaklığı (Tj) | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +150 °C |
FRS400EA200 - DIODE FRED MODULE 400A 2000V SANREX
₺9,834.84
