Stokta Yok
FITIPOWER
FR9801S6CTR - IC-9801 SWITCHING FREQUENCY SOT23-6
₺20.36
Vergisiz Fiyat: ₺16.96
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | DC Anahtarlamalı Step Down Regülatörleri |
| Üretici Firma | FITIPOWER |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOT23-6 |
| Giriş Voltajı | 4.5 to 21 V |
| Çıkış Akımı | 2 A |
| Çıkış Voltajı 1 | 0.8 to 17.85 V |
| Çıkış Voltajı 2 | None |
| Çıkış Voltajı 3 | None |
| Çıkış Sayısı | N/A |
| Anahtarlama Frekansı | 600 kHz |
| Verimlilik | N/A |
| Güç | N/A |
| İzolasyon | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | N/A |
FR9801S6CTR - IC-9801 SWITCHING FREQUENCY SOT23-6
₺20.36
Hızlı Stok Bilgisi Al
