Stokta
RAMTRON CYPRESS
FM3104-GTR - IC-3104-G 14SOIC SMD
₺359.13
Vergisiz Fiyat: ₺299.27
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Supervisor Entegreleri |
| Üretici Firma | RAMTRON CYPRESS |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC14 |
| Çıkış Tipi | Open Drain |
| Sıfırlama | N/A |
| Eşik Gerilimi | 4.25 V |
| İzlenen Gerilim Sayısı | 4 |
| Zaman Aşımı Sıfırlama | 200 ms |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | Supervisory Circuits 4K w/RTC Pwr Mon WDT Bat Sw PF |
FM3104-GTR - IC-3104-G 14SOIC SMD
₺359.13
