Stokta
ONS (FAIRCHILD)
FL7732M_F116 - IC-7732 LED DRIVER SOIC8
₺45.79
Vergisiz Fiyat: ₺38.16
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | LED Display Sürücü Entegreleri |
| Üretici Firma | ONS (FAIRCHILD) |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC8 |
| Sürücü Tipi | IC-LED Driver |
| Besleme Voltajı | 30 V |
| Çıkış Voltajı | 15 V |
| Çıkış Akımı | 180 mA |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | Single Stage PFC Primary Side Regulation Offline Led Driver |
FL7732M_F116 - IC-7732 LED DRIVER SOIC8
₺45.79
