Stokta
ATTEND
FFC-1020-2037004 - CABLE FLAT FLEXIBLE 20PIN 1.00mm 150mm WHITE
₺36.59
Vergisiz Fiyat: ₺30.49
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | FFC ve FPC Kablolar |
| Üretici Firma | ATTEND |
| Paket Tipi | BAG |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | FFC-1020-2037004 |
| Kablo Serisi | 20624 |
| Kablo Tipi | FFC, FPC |
| Pin Sayısı | 20 Pins |
| Pin Aralığı | 1 mm |
| İletken boyutu | 0.035x0.3 mm |
| Toplam Uzunluk | 150 mm |
| Bağlantı Stili | Top On Both Side |
| Destekçiler | Backers On Both Side |
| Voltaj Değeri | 60 V |
FFC-1020-2037004 - CABLE FLAT FLEXIBLE 20PIN 1.00mm 150mm WHITE
₺36.59
