Stokta
VENTUS
FD1238H48B45T - FAN 120x120x38MM 48V 0.65A 31.20W 4500RPM BB 3WIRE
₺954.78
Vergisiz Fiyat: ₺795.65
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | Genel Tip Fanlar |
| Üretici Firma | VENTUS |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Boyutu | 120x120x38 |
| Nominal Voltaj | 48 V |
| AC/DC | DC |
| Nominal Akım | 0.65 A |
| Nominal Güç | 31.2 W |
| Frekans | N/A |
| Hız | 4500 RPM |
| Hava Akışı | 230.65 CFM |
| Ses Seviyesi | 64.6 dB-A |
| Pin Yapısı | 3 Pins |
| Bağlantı Tipi | Wire Leads |
| Rulman Tipi | Ball |
| Pervane Materyali | Plastic |
| Kanat Sayısı | 9 |
| Çalışma Sıcaklığı | -10 °C ~ +70 °C |
FD1238H48B45T - FAN 120x120x38MM 48V 0.65A 31.20W 4500RPM BB 3WIRE
₺954.78
