Stokta
VENTUS
FA25489C23B26-L - FAN 254x89MM 220V 0.55A 110W 2800RPM BB WIRE Ø
₺3,612.73
Vergisiz Fiyat: ₺3,010.61
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Tip Fanlar |
| Üretici Firma | VENTUS |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Boyutu | 254x89 |
| Nominal Voltaj | 220 V-240V |
| AC/DC | AC |
| Nominal Akım | 0.4/0.55 A |
| Nominal Güç | 87/110 W |
| Frekans | 50/60 Hz |
| Hız | 2600/2800 RPM |
| Hava Akışı | 780/850 CFM |
| Ses Seviyesi | 80/88 dB-A |
| Pin Yapısı | 2 Pins |
| Bağlantı Tipi | Wire Leads |
| Rulman Tipi | Ball |
| Pervane Materyali | Metal |
| Kanat Sayısı | 3 |
| Çalışma Sıcaklığı | -10 °C ~ +70 °C |
FA25489C23B26-L - FAN 254x89MM 220V 0.55A 110W 2800RPM BB WIRE Ø
₺3,612.73
