Stokta
FUJI ELECTRIC
FA13844N-C7-TE3 - IC-13844 POWER SUPPLY CONTROLLER SOP8
₺57.24
Vergisiz Fiyat: ₺47.70
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| AÇIKLAMA | TÜMÜNÜ SEÇ |
| Kategori | DC-DC Voltaj Kontrolörleri |
| Üretici Firma | FUJI ELECTRIC |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOP8 |
| Besleme Voltajı | 10 to 25 V |
| Maksimum Frekans | 500 kHz |
| Çalışma Döngüsü | 48 % |
| Çalışma Sıcaklığı | -25 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | General PWM-IC |
FA13844N-C7-TE3 - IC-13844 POWER SUPPLY CONTROLLER SOP8
₺57.24
