Stokta
MEANWELL
ESC-240-54 - POWER SUPPLY 4A 54VDC MEANWEL
₺5,711.65
Vergisiz Fiyat: ₺4,759.71
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Tek Çıkışlı Adaptörler |
| Üretici Firma | MEANWELL |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Çıkış Voltajı | 54 VDC |
| Çıkış Akımı | 4 A |
| Çıkış Gücü | 216 W |
| Kılıf / Kasa | Enclosed |
| Montaj Tipi | Desktop |
| Giriş Voltajı | 88-132/176-264 VAC |
| Verimlilik | 85 % |
| Uzunluk | 154 mm |
| Genişlik | 140 mm |
| Yükseklik | 75 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -10 °C ~ +60 °C |
ESC-240-54 - POWER SUPPLY 4A 54VDC MEANWEL
₺5,711.65
