Stokta Yok
FORTE
ER14250-FORTE - BATTERY 3.6V 1200mAh 1\2AA PINSIZ
₺218.09
Vergisiz Fiyat: ₺181.74
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Lityum Piller |
| Üretici Firma | FORTE |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Pil Tipi | Cylindrical |
| Hücre Boyutu | 1 /2AA |
| Montaj Tipi | Button |
| Pin Sayısı | Without Pin |
| Nominal Kapasite | 1200 mAh |
| Nominal Voltaj | 3.6 V |
| Uzunluk | N/A |
| Genişlik | 14.50 mm |
| Yükseklik | 25.00 mm |
ER14250-FORTE - BATTERY 3.6V 1200mAh 1\2AA PINSIZ
₺218.09
Hızlı Stok Bilgisi Al
