Stokta
GREAT POWER
ER14250-2PF-3.6V - BATTERY LITHIUM 3V6 1200mAh 2PIN GREAT POWER
₺111.60
Vergisiz Fiyat: ₺93.00
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | Lityum Piller |
| Üretici Firma | GREAT POWER |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Pil Tipi | Cylindrical |
| Hücre Boyutu | 1 /2AA |
| Montaj Tipi | THT Pin Type |
| Pin Sayısı | 2 Pins |
| Nominal Kapasite | 1200 mAh |
| Nominal Voltaj | 3.6 V |
| Uzunluk | N/A |
| Genişlik | 14.5 mm |
| Yükseklik | 25 mm |
ER14250-2PF-3.6V - BATTERY LITHIUM 3V6 1200mAh 2PIN GREAT POWER
₺111.60
