Stokta
MICROCHIP
AT90CAN128-16AUR - IC-90CAN128 MCU 8BIT 128KB FLASH 64TQFP
₺491.85
Vergisiz Fiyat: ₺409.87
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| SKU / Model | AT90CAN128-16AUR |
| AÇIKLAMA | TÜMÜNÜ SEÇ |
| Kategori | Mikroişlemciler |
| Üretici Firma | MICROCHIP |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TQFP64 (14x14mm) |
| Bellek Türü | FLASH |
| Program Bellek Boyutu | 128 kB |
| RAM Boyutu | 4 kB |
| EEPROM Boyutu | 4 KB |
| Besleme Voltajı | 2.7 to 5.5 V |
| Bit Sayısı | 8 Bit |
| Frekans | 16 MHz |
| Hız | N/A |
| I/O Sayısı | 53 |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | 8-Bit Microcontroller with 32K/64K/128K Bytes of ISP Flash and CAN Controller |
AT90CAN128-16AUR - IC-90CAN128 MCU 8BIT 128KB FLASH 64TQFP
₺491.85
