Stokta
STM
E-L6219DS013TR - IC MTR DRV BIPLR 4.75-5.25V 24SO
₺94.36
Vergisiz Fiyat: ₺78.63
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Güç Sürücü Entegreleri |
| Üretici Firma | STM |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SO24 |
| Besleme Voltajı | 4.75 to 5.25 V |
| Çıkış Akımı | 750 mA |
| Güç Sürücüsü Tipi | IC-Motor Driver |
| Giriş (Gate, Motor) Tipi | Bipolar, Brushed DC |
| Yükselme / Düşme Süresi | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 °C ~ +150 °C |
| Özellikler | Stepper Motor Driver |
E-L6219DS013TR - IC MTR DRV BIPLR 4.75-5.25V 24SO
₺94.36
