Stokta
WÜRTH SANAYİ ÜRÜNLERİ
DÜĞME PİL 082708 625 - LR9 DÜĞME PİL ALKALINE MANGANEZ 1.5V 15.5X6.1
₺38.18
Vergisiz Fiyat: ₺31.82
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | Alkalin Piller |
| Üretici Firma | WÜRTH SANAYİ ÜRÜNLERİ |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Pil Tipi | Coin |
| Hücre Boyutu | LR9 |
| Montaj Tipi | With Holder |
| Pin Sayısı | Without Pin |
| Nominal Kapasite | N/A |
| Nominal Voltaj | 1.5 V |
| Uzunluk | 15.5 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | 6.1 mm |
DÜĞME PİL 082708 625 - LR9 DÜĞME PİL ALKALINE MANGANEZ 1.5V 15.5X6.1
₺38.18
