Stokta
HENGTAI
DZ09238B24MA - FAN 92x92x38MM 24V 0.49A 19.2W 5000RPM
₺774.51
Vergisiz Fiyat: ₺645.42
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | Genel Tip Fanlar |
| Üretici Firma | HENGTAI |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Boyutu | 92x92x38 |
| Nominal Voltaj | 24 V |
| AC/DC | DC |
| Nominal Akım | 0.49 A |
| Nominal Güç | 11.76 W |
| Frekans | N/A |
| Hız | 5000 RPM |
| Hava Akışı | 115.09 CFM |
| Ses Seviyesi | 50 dB-A |
| Pin Yapısı | 2 Pins |
| Bağlantı Tipi | Wire Leads |
| Rulman Tipi | Ball |
| Pervane Materyali | Plastic |
| Kanat Sayısı | 7 |
| Çalışma Sıcaklığı | -10 °C ~ +70 °C |
DZ09238B24MA - FAN 92x92x38MM 24V 0.49A 19.2W 5000RPM
₺774.51
