DTC144EET1G - TRANSISTOR DIS.100mA 50V NPN SC-75, SOT-416
- Marka: ONSEMI
- Ürün Kodu: DTC144EET1G
- Datasheet'i Görüntüle AllDatasheet
- Stok Durumu: Stokta
₺1.88
- Vergisiz Fiyat: ₺1.56
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| AÇIKLAMA | TÜMÜNÜ SEÇ |
| Kategori | Discrete Transistörler |
| Üretici Firma | ONSEMİ |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOT416 (SC75) |
| Transistör Tipi | PRE Biased |
| Kanal | NPN |
| Akım | 100 mA |
| Akım Sıcaklığı (IC) | 25 °C |
| Voltaj (Collector-Emitter) | 50 V |
| Güç Tüketimi | 200 mW |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Jonksiyon Sıcaklığı (Tj) | 150 °C |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
Etiketler: TRANSISTOR DIS.100mA 50V NPN SC-75, SOT-416, DTC144EET1G
