Stokta
MICROCHIP
DSPIC30F3013-30I/SO - IC-30F3013 SOIC28 SMD MICROCHIP
₺336.28
Vergisiz Fiyat: ₺280.23
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | Mikroişlemciler |
| Üretici Firma | MICROCHIP |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC28 (7.50mm) |
| Besleme Voltajı | 2.5 to 5.5 V |
| Bellek Türü | FLASH |
| Bit Sayısı | 16 Bit |
| Hız | 30 MIPs |
| Program Bellek Boyutu | 24 KB (8 K x 24) |
| RAM Boyutu | 2 kB |
| I/O Sayısı | 20 |
| EEPROM Boyutu | 1 KB |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Kullanılabilir | N/A |
| Özellikler | 16-Bit Digital Signal Controllers |
DSPIC30F3013-30I/SO - IC-30F3013 SOIC28 SMD MICROCHIP
₺336.28
