Stokta
CONNFLY
DS1003-01-40WF13S - IC-SOCKET 42PIN DUAL WIPE 2.54MM CONNFLY
₺100.95
Vergisiz Fiyat: ₺84.12
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Yay Yüklü Entegre Soketler |
| Üretici Firma | CONNFLY |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | DS1003-01 |
| Montaj Tipi | THT V/T |
| Pin Sayısı | 40 (2x20) Pins |
| Satır Aralığı | 15.24 mm |
| Pin Aralığı-Post | 2.54 mm |
| Pin Aralığı-Birleşme | 2.54 mm |
| Kontak Kaplaması | Gold Plating |
| Kontak Malzemesi | Copper Alloy |
| Gövde Materyali | PBT UL94V-0 |
| Central Support | W/ Central Support |
| Gövde Rengi | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+105 °C |
DS1003-01-40WF13S - IC-SOCKET 42PIN DUAL WIPE 2.54MM CONNFLY
₺100.95
