Stokta
TEXAS
DRV8860PWR - IC-8860 MTR DRIVE UNIPLR 8-38V 16HTSSOP
₺158.03
Vergisiz Fiyat: ₺131.70
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | Güç Sürücü Entegreleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TSSOP16 |
| Besleme Voltajı | 8 to 38 V |
| Çıkış Akımı | 200 mA |
| Güç Sürücüsü Tipi | IC-Motor Driver |
| Giriş (Gate, Motor) Tipi | Brushed DC |
| Yükselme / Düşme Süresi | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +150 °C |
| Özellikler | 38-V 8-Channel Serial Interface Low-Side Driver |
DRV8860PWR - IC-8860 MTR DRIVE UNIPLR 8-38V 16HTSSOP
₺158.03
