Stokta
TEXAS
DRV8825PWPR - IC-8825 STEP MOTOR DRIVER MODUL HTSSOP
₺150.03
Vergisiz Fiyat: ₺125.02
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Güç Sürücü Entegreleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | HTSSOP28 |
| Besleme Voltajı | 8.2 to 45 V |
| Çıkış Akımı | 2.5 A |
| Güç Sürücüsü Tipi | IC-Motor Driver |
| Giriş (Gate, Motor) Tipi | N/A |
| Yükselme / Düşme Süresi | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +150 °C |
| Özellikler | N/A |
DRV8825PWPR - IC-8825 STEP MOTOR DRIVER MODUL HTSSOP
₺150.03
