Stokta
SILICON TOUCH
DD312 - IC LED DRIVER SOP8
₺54.65
Vergisiz Fiyat: ₺45.54
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | LED Display Sürücü Entegreleri |
| Üretici Firma | SILICON TOUCH |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOP8 |
| Sürücü Tipi | IC-LED Driver |
| Besleme Voltajı | 5 to 18 V |
| Çıkış Voltajı | 18 V |
| Çıkış Akımı | 1 A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | High Constant Current Led Driver With Error Detection |
DD312 - IC LED DRIVER SOP8
₺54.65
