Stokta
HENGTAI
DB17569B24HA - FAN 175x69MM 24V 2.00A 48W 3000RPM BB Ø
₺4,203.91
Vergisiz Fiyat: ₺3,503.26
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Santrifüj Fanlar |
| Üretici Firma | HENGTAI |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Boyutu | 175x69 |
| Nominal Voltaj | 24 V |
| AC/DC | DC |
| Nominal Akım | 2 A |
| Nominal Güç | 48 W |
| Frekans | N/A |
| Hız | 3000 RPM |
| Hava Akışı | 332.54 CFM |
| Ses Seviyesi | 64 dB-A |
| Pin Yapısı | 2 Pins |
| Bağlantı Tipi | Wire Leads |
| Rulman Tipi | Ball |
| Pervane Materyali | Plastic |
| Kanat Sayısı | None |
| Çalışma Sıcaklığı | -10 °C ~ +70 °C |
DB17569B24HA - FAN 175x69MM 24V 2.00A 48W 3000RPM BB Ø
₺4,203.91
