Stokta Yok
HENGTAI
DB06018B12M - FAN 61x62x18MM 12V 0.20A 2.40W 4500RPM BB
₺461.09
Vergisiz Fiyat: ₺384.24
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Salyangoz Fanlar |
| Üretici Firma | HENGTAI |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Boyutu | 61x62x18 |
| Nominal Voltaj | 12 V |
| AC/DC | DC |
| Nominal Akım | 0.2 A |
| Nominal Güç | 2.4 W |
| Frekans | N/A |
| Hız | 4500 RPM |
| Hava Akışı | 5.09 CFM |
| Ses Seviyesi | 39 dB-A |
| Pin Yapısı | 2 Pins |
| Bağlantı Tipi | Wire Leads |
| Rulman Tipi | Ball |
| Pervane Materyali | Plastic |
| Kanat Sayısı | None |
| Çalışma Sıcaklığı | -10 °C ~ +70 °C |
DB06018B12M - FAN 61x62x18MM 12V 0.20A 2.40W 4500RPM BB
₺461.09
Hızlı Stok Bilgisi Al
