Stokta
INTEL
D8284A - IC-8284 DIP18 INTEL
₺88.29
Vergisiz Fiyat: ₺73.57
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Clock Generators Entegreleri |
| Üretici Firma | INTEL |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DIP18 |
| Besleme Voltajı | 4.75 to 5.25 V |
| Besleme Akımı | 162 mA |
| Frekans | 8 MHz |
| Çalışma Sıcaklığı | 0 °C ~ +70 °C |
| Özellikler | Single Chip Clock Generator and Driver |
D8284A - IC-8284 DIP18 INTEL
₺88.29
