Stokta
CYPRESS SEMI.
CY8C4014SXI-421T - IC MCU 32BIT 16KB FLASH 16SOIC
₺43.84
Vergisiz Fiyat: ₺36.53
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Mikroişlemciler |
| Üretici Firma | CYPRESS SEMI. |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC16 |
| Besleme Voltajı | 1.71 to 5.5 V |
| Bellek Türü | FLASH |
| Bit Sayısı | 32 Bit |
| Hız | 16 MHz |
| Program Bellek Boyutu | 16 kB |
| RAM Boyutu | 2 kB |
| I/O Sayısı | 13 |
| EEPROM Boyutu | None |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Kullanılabilir | N/A |
| Özellikler | Programmable System-on-Chip (PSoC) |
CY8C4014SXI-421T - IC MCU 32BIT 16KB FLASH 16SOIC
₺43.84
