Stokta
CYPRESS SEMI.
CY2302SXI-1 - IC-2302SXI-1 CLK FREQ MULTI/ZDB 2OUT 8SOIC
₺282.76
Vergisiz Fiyat: ₺235.63
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Buffer - Clock Sürücü Entegreleri |
| Üretici Firma | CYPRESS SEMI. |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC8 |
| Besleme Voltajı | 3.3 V, 5 V |
| Besleme Akımı | N/A |
| Frekans | 133 MHz |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | Frequency Multiplier and Zero Delay Buffer |
CY2302SXI-1 - IC-2302SXI-1 CLK FREQ MULTI/ZDB 2OUT 8SOIC
₺282.76
