CSJ-RGFB-100-MHF4 - RP-SMA FEMALE BULKHEAD TO RIGHT ANGLE MHF4 PLUG WI
- Marka: LINX
- Ürün Kodu: CSJ-RGFB-100-MHF4
- Datasheet'i Görüntüle AllDatasheet
- Stok Durumu: Stokta
₺689.54
- Vergisiz Fiyat: ₺574.62
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Koaksiyel Kablo Takımları |
| Üretici Firma | LINX |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Seriler | CSJ-RGFB |
| Cinsi | Female To Male |
| Stil | Rp-SMA To Ipex Mhf4 |
| 1. Konnektörün Tipi | Rp-SMA Jack |
| 2. Konnektörün Tipi | Ipex Mhf4 Plug, Right Angle |
| Uzunluk | 100 mm |
| Kablo Sinyal Zayıflamaları | N/A |
| OD Coaxial Cable | 0.81 mm |
| Empedans | 50 Ohms |
| Maksimum Frekans | 6 GHz |
| Gövde Rengi | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | N/A |
Etiketler: RP-SMA FEMALE BULKHEAD TO RIGHT ANGLE MHF4 PLUG WI - CSJ-RGFB-100-MHF4, CSJ-RGFB-100-MHF4, Kablo Takımları
