Stokta
EEMB
CR2016-VBY2-A04154 - BATTERY 3V LITTIUM 2PIN ARASI 2cm YATAY EEMB
₺37.05
Vergisiz Fiyat: ₺30.87
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Lityum Piller |
| Üretici Firma | EEMB |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Pil Tipi | Coin |
| Hücre Boyutu | CR2016 |
| Montaj Tipi | THT Pin Type |
| Pin Sayısı | 2 Pins |
| Nominal Kapasite | 85 mAh |
| Nominal Voltaj | 3 V |
| Uzunluk | 20 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | 1.6 mm |
CR2016-VBY2-A04154 - BATTERY 3V LITTIUM 2PIN ARASI 2cm YATAY EEMB
₺37.05
