Stokta Yok
WCH
CH340G - IC-340 USB INTERFACE SO16
₺31.13
Vergisiz Fiyat: ₺25.94
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | Arayüz Kontrolör Entegreleri |
| Üretici Firma | WCH |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC16 |
| Besleme Voltajı | 3.3 V, 5 V |
| Besleme Akımı | 12 mA |
| Veri Hızı | 50 bps to 2 Mbps |
| Arayüz | USB, UART |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | USB to UART Interface |
CH340G - IC-340 USB INTERFACE SO16
₺31.13
Hızlı Stok Bilgisi Al
