Stokta
TEXAS
CDCM61002RHBR - IC-61002 CLK GEN 1:2 LOW JITTER 32QFN
₺185.95
Vergisiz Fiyat: ₺154.96
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Clock Generators Entegreleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | VQFN32 |
| Besleme Voltajı | 3 to 3.6 V |
| Besleme Akımı | N/A |
| Frekans | 683.28 MHz |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | Two Output, Integrated VCO, Low-Jitter Clock Generator |
CDCM61002RHBR - IC-61002 CLK GEN 1:2 LOW JITTER 32QFN
₺185.95
