Stokta
TEXAS
CDCLVD1208RHDR - IC-1208 CLK BUFFER 2:8 800MHZ 28VQFN
₺461.74
Vergisiz Fiyat: ₺384.78
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Buffer - Clock Sürücü Entegreleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | VQFN28 |
| Besleme Voltajı | 2.375 to 2.625 V |
| Besleme Akımı | N/A |
| Frekans | 800 MHz |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | Low Additive Jitter LVDS Buffer |
CDCLVD1208RHDR - IC-1208 CLK BUFFER 2:8 800MHZ 28VQFN
₺461.74
