Stokta
TEXAS
CD74HCT4046AM - IC-74HCT4046 SMD TI
₺34.96
Vergisiz Fiyat: ₺29.14
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Faz Dedektörü Entegreleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC16 |
| Besleme Voltajı | 2 to 6 V |
| Besleme Akımı | 160 uA |
| Frekans | 38 MHz |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | CMOS Logic PLL with VCO |
CD74HCT4046AM - IC-74HCT4046 SMD TI
₺34.96
