Stokta
TEXAS
CD4046BE - IC-4046 CMOS PHASE LOCKED-LOOP SWITCHER DIP16 TI
₺21.90
Vergisiz Fiyat: ₺18.25
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Faz Dedektörü Entegreleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DIP16 |
| Besleme Voltajı | 3 to 18 V |
| Besleme Akımı | N/A |
| Frekans | 2.4 MHz |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | CMOS Micropower PLL |
CD4046BE - IC-4046 CMOS PHASE LOCKED-LOOP SWITCHER DIP16 TI
₺21.90
