Stokta
KEMET
C410C221J1G5CA72007650 - CAP.M/L 220pF 100V 5% TR AXIAL KEMET
₺0.50
Vergisiz Fiyat: ₺0.42
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Multilayer Kapasitörler |
| Üretici Firma | KEMET |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | Axial |
| Kapasitans | 220 pF |
| Voltaj Değeri | 100 VDC |
| Tolerans | ±5 % |
| Pin Aralığı | None |
| Dielektrik Malzeme | NP0 |
| Çap | 4.32 mm |
| Uzunluk | 2.54 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
C410C221J1G5CA72007650 - CAP.M/L 220pF 100V 5% TR AXIAL KEMET
₺0.50
