Stokta
KEMET
C1812C124KBRAC7800 - MLCC (4532) 1812 120nF 630VDC ±10% X7R
₺34.16
Vergisiz Fiyat: ₺28.46
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | SMT - SMD ve MLCC Kapasitörler |
| Üretici Firma | KEMET |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Kılıf / Kasa | 1812 (4532 Metric) |
| Kapasitans | 120 nF |
| Voltaj Değeri | 630 VDC |
| Tolerans | ±10 % |
| Uzunluk | 4.5 mm |
| Genişlik | 3.2 mm |
| Yükseklik | 2.5 mm |
| Dielektrik Malzeme | X7R |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
| Montaj Tipi | SMT |
C1812C124KBRAC7800 - MLCC (4532) 1812 120nF 630VDC ±10% X7R
₺34.16
