Stokta
KEMET
C0805C565K8PAC7800 - MLCC (2012) 0805 5.6uF 10VDC ±10% X5R
₺26.91
Vergisiz Fiyat: ₺22.43
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | SMT - SMD ve MLCC Kapasitörler |
| Üretici Firma | KEMET |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Kılıf / Kasa | 0805 (2012 Metric) |
| Kapasitans | 5.6 uF |
| Voltaj Değeri | 10 VDC |
| Tolerans | ±10 % |
| Uzunluk | 2 mm |
| Genişlik | 1.2 mm |
| Yükseklik | 0.8 mm |
| Dielektrik Malzeme | X5R |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +85 °C |
| Montaj Tipi | SMT |
C0805C565K8PAC7800 - MLCC (2012) 0805 5.6uF 10VDC ±10% X5R
₺26.91
