Stokta
KEMET
C0402C829C3GACTU - MLCC (1005) 0402 8.2pF 25VDC ±0.25pF C0G (NP0)
₺2.45
Vergisiz Fiyat: ₺2.04
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | SMT - SMD ve MLCC Kapasitörler |
| Üretici Firma | KEMET |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Kılıf / Kasa | 0402 (1005 Metric) |
| Kapasitans | 8.2 pF |
| Voltaj Değeri | 25 VDC |
| Tolerans | ±0.25 pF |
| Uzunluk | 1 mm |
| Genişlik | 0.5 mm |
| Yükseklik | 0.5 mm |
| Dielektrik Malzeme | C0G (NP0) |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
| Montaj Tipi | SMT |
C0402C829C3GACTU - MLCC (1005) 0402 8.2pF 25VDC ±0.25pF C0G (NP0)
₺2.45
