Stokta
BP SEMI
BP3216 - IC TRIAC DIMMABLE LED DRIVER SOP8
₺51.10
Vergisiz Fiyat: ₺42.58
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | LED Display Sürücü Entegreleri |
| Üretici Firma | BP SEMI |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOP8 |
| Sürücü Tipi | IC-LED Driver |
| Besleme Voltajı | 18 V |
| Çıkış Voltajı | 600 V |
| Çıkış Akımı | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +150 °C |
| Özellikler | High Efficiency Triac dimmable LED Driver |
BP3216 - IC TRIAC DIMMABLE LED DRIVER SOP8
₺51.10
