Stokta
INFINEON
BCR320U E6327 - IC-320 LED DRIVER SC-74 SMD INFINEON
₺7.60
Vergisiz Fiyat: ₺6.34
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | LED Display Sürücü Entegreleri |
| Üretici Firma | INFINEON |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SC74-6 |
| Sürücü Tipi | IC-LED Driver |
| Besleme Voltajı | 4.5 to 25 V |
| Çıkış Voltajı | 16 V |
| Çıkış Akımı | 250 mA |
| Çalışma Sıcaklığı | -65 °C ~ +150 °C |
| Özellikler | Led Driver |
BCR320U E6327 - IC-320 LED DRIVER SC-74 SMD INFINEON
₺7.60
