Stokta
ATMEL-MICROCHIP
ATXMEGA64A3U-AU - IC-64A3U MCU 8BIT 64KB FLASH TQFP64
₺271.05
Vergisiz Fiyat: ₺225.87
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Mikroişlemciler |
| Üretici Firma | ATMEL-MICROCHIP |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TQFP64 |
| Besleme Voltajı | 1.6 to 3.6 V |
| Bellek Türü | FLASH |
| Bit Sayısı | 8/16 Bit |
| Hız | 32 MHz |
| Program Bellek Boyutu | 64 KB (32 K x 16) |
| RAM Boyutu | 4 kB |
| I/O Sayısı | 50 |
| EEPROM Boyutu | 2 KB |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Kullanılabilir | N/A |
| Özellikler | 8/16-Bit Atmel XMEGA A3U Microcontroller |
ATXMEGA64A3U-AU - IC-64A3U MCU 8BIT 64KB FLASH TQFP64
₺271.05
