Stokta
ATMEL-MICROCHIP
ATTINY13A-PU - IC-13 8BIT MICROCONTROLLER DIP8 ATMEL
₺68.14
Vergisiz Fiyat: ₺56.78
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | Mikroişlemciler |
| Üretici Firma | ATMEL-MICROCHIP |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DIP8 (7.62mm) |
| Bellek Türü | FLASH |
| Program Bellek Boyutu | 1 KB (512 x 16) |
| RAM Boyutu | 64 B |
| EEPROM Boyutu | 64 B |
| Besleme Voltajı | 1.8 to 5.5 V |
| Bit Sayısı | 8 Bit |
| Frekans | 20 MHz |
| Hız | N/A |
| I/O Sayısı | 6 |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | 8 Bit In System Programmable Flash |
ATTINY13A-PU - IC-13 8BIT MICROCONTROLLER DIP8 ATMEL
₺68.14
