Stokta Yok
ATMEL-MICROCHIP
AT89C55WD-24PU - IC-89C55 MICROCONTROLLER DIP40 ATMEL
₺268.80
Vergisiz Fiyat: ₺224.00
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Mikroişlemciler |
| Üretici Firma | ATMEL-MICROCHIP |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DIP40 (15.24mm) |
| Bit Sayısı | 8 Bit |
| Hız | 24 MHz |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
AT89C55WD-24PU - IC-89C55 MICROCONTROLLER DIP40 ATMEL
₺268.80
