Stokta
APLUS INTEGRATED
APR6008-DIP-G - IC-6008 DIP28 APLUS
₺492.73
Vergisiz Fiyat: ₺410.61
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Tekrar Programlanabilen Ses Entegreleri |
| Üretici Firma | APLUS INTEGRATED |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DIP28 |
| Ses Süresi | N/A |
| Frekans Aralığı | 5.3 to 6.4 kHz |
| Bit Sayısı | N/A |
| Çalışma Voltajı | 2.9 to 3.3 V |
| Çalışma Akımı | 25 mA |
| Programlanabilir I/O | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | 0 °C ~ +70 °C |
| Özellikler | Voice Record / Playback Devices |
APR6008-DIP-G - IC-6008 DIP28 APLUS
₺492.73
