Stokta
DIODES
AP63201WU-7 - IC-63201 REG BUCK ADJUSTABLE 2A TSOT26
₺27.43
Vergisiz Fiyat: ₺22.86
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | DC-DC Voltaj Regülatörleri |
| Üretici Firma | DIODES |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TSOT23-6 |
| Çıkış Tipi | Adjustable |
| Anahtarlama Fonksiyonu | Step-Down |
| Giriş Voltajı | 3.8 to 32 V |
| Çıkış Voltajı | 1.2 to 12 V |
| Çıkış Akımı | 2 A |
| Anahtarlama Frekansı | 500 kHz |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | 3.8V to 32V Input, 2A Low IQ Synchronous Buck with Enhanced EMI Reduction |
AP63201WU-7 - IC-63201 REG BUCK ADJUSTABLE 2A TSOT26
₺27.43
