Stokta
DIODES
AP3015AKTR-G1 - IC-3015 REG BOOST ADJ 0.1A SOT23-5
₺19.60
Vergisiz Fiyat: ₺16.33
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | DC-DC Voltaj Regülatörleri |
| Üretici Firma | DIODES |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOT23-5 |
| Çıkış Tipi | Adjustable |
| Anahtarlama Fonksiyonu | Step-Up |
| Giriş Voltajı | 1 to 12 V |
| Çıkış Voltajı | 1.23 to 34 V |
| Çıkış Akımı | 100 mA |
| Anahtarlama Frekansı | 150 kHz |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | Micropower Step-Up DC-DC Converter |
AP3015AKTR-G1 - IC-3015 REG BOOST ADJ 0.1A SOT23-5
₺19.60
