Stokta
DIODES
AP2401MP-13 - IC-2401 USB SWITCH 8MSOP
₺12.14
Vergisiz Fiyat: ₺10.12
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | Power Switch Entegreleri |
| Üretici Firma | DIODES |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | MSOP8 EP |
| Besleme Voltajı | Not Required |
| Çıkış Akımı (Maks) | 2 A |
| Kanal Sayısı | 1 |
| Çıkış Tipi | High Side |
| Giriş Voltajı | 2.7 to 5.5 V |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | 2.0A Single Channel Current-Limited Power Switch With Latch-Off |
AP2401MP-13 - IC-2401 USB SWITCH 8MSOP
₺12.14
