Stokta
DIODES
AP2204K-3.3TRG1 - IC-2204 REG LDO 3V3 0.15A SOT23-5
₺12.57
Vergisiz Fiyat: ₺10.47
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Lineer Voltaj Regülatörleri |
| Üretici Firma | DIODES |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOT23-5 |
| Regülatör Tipi | Positive Fixed |
| Giriş Voltajı (Çalışma) | 2.3 to 24 V |
| Giriş Voltajı (Maks) | N/A |
| Çıkış Voltajı | 3.3 V |
| Çıkış Akımı | 150 mA |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | Wide Input Voltage Range 150mA ULDO Regulator |
AP2204K-3.3TRG1 - IC-2204 REG LDO 3V3 0.15A SOT23-5
₺12.57
