Stokta
AMS
AMS1117-1.2 - IC-1117 REG LINEAR 1.2V 1A SOT223-4
₺7.11
Vergisiz Fiyat: ₺5.93
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Lineer Voltaj Regülatörleri |
| Üretici Firma | AMS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOT223-4 |
| Çıkış Voltajı | 1.2 V |
| Çıkış Akımı | 1 A |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 °C ~ +125 °C |
AMS1117-1.2 - IC-1117 REG LINEAR 1.2V 1A SOT223-4
₺7.11
