Stokta Yok
DIODES
AL5802-7 - IC-5802 LED DRIVER SOT-26
₺7.20
Vergisiz Fiyat: ₺6.00
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | LED Display Sürücü Entegreleri |
| Üretici Firma | DIODES |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOT23-6 |
| Çıkış Voltajı | 0.8 to 30 V |
| Çıkış Akımı | 120 mA |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
AL5802-7 - IC-5802 LED DRIVER SOT-26
₺7.20
Hızlı Stok Bilgisi Al
