Stokta
APLUS INTEGRATED
AIVR8511B-20DIP - IC-8511 VOICE 2.2V-3.6V 85sn DIP20 APLUS
₺48.97
Vergisiz Fiyat: ₺40.81
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Bir Defa Programlanabilir Ses Entegreleri |
| Üretici Firma | APLUS INTEGRATED |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DIP20 |
| Ses Süresi | 85 s |
| Örnekleme Frekansı | 6 kHz |
| Örnekleme Bit Sayısı | 4 Bit |
| Çalışma Voltajı | 2.2 V to 3.6 V |
| Çalışma Akımı | 7 mA |
| Programlanabilir I/O | 11 |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | 8-bit MCU based Voice chip |
AIVR8511B-20DIP - IC-8511 VOICE 2.2V-3.6V 85sn DIP20 APLUS
₺48.97
